Save

Report this job

Tirane, KERKOHEN AGJENTE FINANCIAR GJERMANISHT, PA EKSPERIENCE, PAGE 500 EURO + BONUSE, SELVIA

Apply Now

Rreth punës

  • Data e Postimit
    February 14, 2024
  • Fundi i Aplikimeve
    June 15, 2024

Përshkrimi i punës

Agjencia BClever e cila operon ne treg prej vitit 2018 me sherbime te rekrutimit dhe Burimeve Njerezore,
per nje klientin e saj ne qytetin e Tiranes, kerkon te rekrutoje Agjente Financiare Pa Eksperience ne gjuhen Gjermane.

*Full Time 10:00 AM – 19:00 PM

Kriteret:
* Eksperience e meparshme pune
* Disponibilitet i menjehershem

Ofrohet:

* Page baze jo me pak se 2000 Euro
* Bonuse 150 Euro
* Ambjent dinamik dhe pozitiv
*Mundesi rritjeje per me te miret
*Fundjavat pushim

Kandidatet e interesuar mund te telefonojne ne: +355 67 68 88 699