Save

Report this job

Ofrohet vend pune ne pozicionin Ndihmese Kuzhine

SORI-AL SHPK

Application ends: May 2, 2024
Apply Now

Rreth punës

 • Data e Postimit
  April 23, 2024
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  May 4, 2024
 • Eksperienca
  Pa eksperiencë
 • Industria
  Shërbime
 • Niveli i karrierës
  Tjetër

Përshkrimi i punës

Shoqeria “SORI-AL”shpk me qender ne Rrugen “Faik Konica” Tirane,
me objekt aktiviteti “Sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca etj.
Realizimi dhe drejtimi ne pergjithesi i sherbimeve publike, Drejtimin e dhenies se ushqimit te te semureve dhe personelit spitalor”.

Ofron vende pune ne pozicionin e Ndihmese Kuzhine ne zonen e Saukut-Sanatoriumit (F) :

· Puna eshte me turne (2 turne).
· Kandidatet pranohen edhe pa pervoje ne fushen e kuzhines/ puna e pershtatshme edhe per fillestar
· Mosha deri ne 50 vjec

Ofrojme Paga te kenaqshme dhe kushte te mira pune!

Dergoni CV tuaj ne adresen e Email : info@sori-al.al

Cel. : 069 60 44 707