Save

Report this job

Kerkohen agjent/e dhe team leader call center italisht

seldicarciu111

Application deadline closed.

Rreth punës

 • Data e Postimit
  July 5, 2023
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  June 28, 2024
 • Eksperienca
  1 vit
 • Niveli i karrierës
  Student

Përshkrimi i punës

Kerkohen agjent/e dhe team leader call center Italisht

Orari full time 10:00-19:00

Pagesa nga 1000-1500 euro
Punohet me numra live

Addresa: Sheshi Willson

Kontaktoni :0683483449

#agjente #teamleader #callcenter #sheshiwillson #numralive #pagesaelarte #1000_1500euro #orari #fulltime #10:00_19:00 #gjuhaitalisht #callcenteritalisht #tirane