Save

Report this job

Durres, Te japim mundesine te punosh 4 ore si Operator Presa Appuntamenti, Paga 50,000L

risorseumanerdi

Application deadline closed.

Rreth punës

 • Data e Postimit
  June 9, 2023
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  April 28, 2024
 • Eksperienca
  1 vit
 • Niveli i karrierës
  Tjetër

Përshkrimi i punës

Royal Development Int
Kompania Royal Development Int nje kompani ne Durres e cila kerkon Konsulent Marketingu italisht ne pozicionin OUTBOUD.

Aplikantët duhet:
🔹 Te kete nivel mbi mesatar te gjuhes italiane.
🔹 Aftesi te mira komunikuese dhe pune ne grup.
🔹 Pozitivitet dhe dëshirë për të punuar në punë dhe për t’u rritur profesionalisht.

Kompania ofron:

🔹 Paguani 50 000 Leke + Bonus
🔹 Disponueshmëri për punë me kohë të pjesshme 09:00-18:00.
🔹 Ambient komod dhe miqësor
🔹 Mbështetje në çdo kohë gjatë procesit të punës
🔹 Fundjava pushim

PËR MË SHUMË INFORMACION
Na shkruani në adresën tonë të emailit:
📩risorseumanerdi@gmail.com
Ose na kontaktoni në ☎: 0688096734
Instagram: https://www.instagram.com