Save

Report this job

TIRANE, KONSULENTE PER TURIZEM DENTAR, 700 EURO BAZE & 200 EURO BONUS PER PACIENT

Lumina Dental Clinic

Application ends: June 29, 2024
Apply Now

Rreth punës

 • Data e Postimit
  May 29, 2024
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  June 28, 2024
 • Industria
  Shërbime
 • Niveli i karrierës
  Junior, Senior

Përshkrimi i punës

Lumina Dental Clinic kerkon te punesoje Konsulente Telefonike per Turizem Dentar ne gjuhet: Italiane dhe Gjermane.

Kriteret kualifikuese:

 • Eksperienca e meparshme e punes ne profil perben avantazh
 • Aftesi shume te mira te te punuarit ne grup
 • Njohuri te mira te gjuhes italiane ose gjermane
 • Te kete disponibilitet te menjehershem

Ofrohet:

 • Pagese baze 700€
 • Bonuse 200€ per pacient
 • Bonuse te tjera ditore, javore dhe mujore
 • Inserim i menjehershem ne kompani
 • Kontrate pune e rregullt
 • Kontribute te pauara
 • Mundesi rritjeje profesionale
 • Fundjavat pushim

*Numri i pozicioneve te hapura: 20
*Pozicioni ofrohet: Full Time

Kushtet e punës:

Orari: 10:00 AM – 19:00 PM
Ditët e javës: E hënë – E premte
Fundjava: Pushim

 

Per te rezervuar nje interviste dergoni kandidaturen tuaj ne numrin e telefonit: +355 69 724 56 25