Save

Report this job

TIRANE, AGJENTE TELEFONIK NE GJUHEN ITALIANE, PAGE BAZE 900 EURO

gogocall81

Application ends: July 5, 2024
Apply Now

Rreth punës

 • Data e Postimit
  June 4, 2024
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  July 4, 2024
 • Niveli i karrierës
  Junior, Senior

Përshkrimi i punës

GoGo Call kompani e specializuar ne fushen e Call Center po kerkon Konsulent Financiare ne gjuhen Italiane.

Kritere:

 • Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
 • Disponobilitet i menjehershem
 • Eksperience e meparshme ne Call Center

Ofrohet:

 • Page 900 Euro
 • Bonuse ditore, javore dhe mujore
 • Pagese cdo 15 dite
 • Fundjavat pushim
 • Mundesi rritjeje profesionale

Adresa: Varri i Bamit, prane Venue Club

Kontakt: +355 68 387 95 36