Save

Report this job

Application ends: June 30, 2024
Apply Now

Rreth punës

 • Data e Postimit
  May 24, 2024
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  June 23, 2024
 • Industria
  Hoteleri - Turizëm, Restorant
 • Niveli i karrierës
  Junior

Përshkrimi i punës

Sense Resto Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e me eksperience te meparshme pune ne profil ne qytetin e Tiranes.

Kriteret:

 • Eksperience pune e meparshme ne profil
 • Disponibilitet i menjehershem
 • Aftesi shume te mira komunikimi dhe bashkepunimi
 • Njohuri mesatare te gjuhes angleze

Ofrohte:

 • Ambjent pune rinor dhe shume komod
 • Page shume e kenaqshme
 • Kushte pune shume te kenaqshme

Kandidatet e interesuar mund te aplikojne duke kontaktuar ne numrin e telefonit: +355 69 491 5555