Save

Report this job

TIRANE, KERKOHET PREZANTUESE PRODUKTI

elio.klima

Application deadline closed.

Rreth punës

  • Data e Postimit
    February 26, 2024
  • Shteti / Qyteti
  • Fundi i Aplikimeve
    April 27, 2024
  • Niveli i karrierës
    Junior, Senior

Përshkrimi i punës

Elio-Klima kerkon te punesoje nje vajze ne pozicionin e asistentes / prezantuese produktesh

Kriteret e punes:

🔸Te jete e afte ne komunikim me klientet

🔸Te jete korrekte me orarin

🔸Te kete aftesi organizative

🔸Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze

🔸Etike ne sherbimin ndaj klientit

 

👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa baze + bonuse per cdo produkt te shitur

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

 

📍Adresa: Rruga Teodor Keko prane ish Astirit
elio.klima@hotmail.com
0694091600