Save

Report this job

Tirane, KERKOHEN 30 AGJENTE FINANCIARE PER PROJEKT TE RI, 1000€ BAZE, ZONAT ASTIR, BLLOK, AIR ALBANIA

BClever Agency

Application ends: May 30, 2024
Apply Now

Rreth punës

 • Data e Postimit
  April 25, 2024
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  May 25, 2024
 • Industria
  Shërbime
 • Niveli i karrierës
  Junior, Senior

Përshkrimi i punës

Agjencia BClever e cila operon ne treg prej vitit 2018 me sherbime te rekrutimit dhe Burimeve Njerezore, per nje klientin e saj ne qytetin e Tiranes, kerkon te rekrutoje Agjente dhe Retention me eksperience ne gjuhet:

Italisht/ Greqisht / Gjermanisht/ Spanjisht/ Frengjisht

Kriteret:

* Eksperience e meparshme pune
* Disponibilitet i menjehershem

Ofrohet:

* Pagesa baze: 700€ / 800€ / 1000€
* Bonuse 120€ – 200€
* Ambjent dinamik dhe pozitiv
* Mundesi rritjeje e shpejte per me te miret

Kandidatet e interesuar mund te telefonojne ne: +355 67 68 88 699 ose email ne: info@bclever.agency