Save

Report this job

TIRANE, MENAXHERE E BURIMEVE NJEREZORE, PAGE 1000€

Agjencia BClever

Application deadline closed.

Rreth punës

 • Data e Postimit
  June 27, 2023
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  June 28, 2024
 • Eksperienca
  1 vit
 • Industria
  HR - Burime Njerëzore
 • Niveli i karrierës
  Junior

Përshkrimi i punës

BClever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe
punesimit.

Aktualisht per nje klientin tone, i cili operon ne tregun vendas, ne sektorin
e Telemarketing, kemi nisur fushaten e rekrutimit per pozicionin Burime Njerezore

Kriteret kualifikuese:
– Njohuri te mira te gjuhes italiane
– Eksperience e meparshme pune me rekrutimin ne call center
– Disponibilitet i menjehershem

Ofrohet:
– Page 1000€
– Inserim i menjehershem ne kompani
– Ambjent komod

Puna eshte full time 10:00AM – 19:00PM
E hene – E premte

Per te rezervuar nje interviste te pare mund te dergoni kandidaturen tuaj ne:
Cel: +355 67 68 88 699