Save

Report this job

TIRANE, KERKOHET BRIGADE GIPSI DHE PATINIMESH PER PROJEKTE TE NDRYSHME

Agjencia BClever

Application deadline closed.

Rreth punës

 • Data e Postimit
  June 27, 2023
 • Shteti / Qyteti
 • Fundi i Aplikimeve
  June 28, 2024
 • Eksperienca
  2 vjet
 • Industria
  Konstruksion
 • Niveli i karrierës
  Senior

Përshkrimi i punës

BClever Agency per nje klientin e saj Lider ne fushen e Konstruksionit, kerkon te punesoje Brigade per punimet Gips dhe Patinim per projekte te ndryshme te rendesishme.

Kandidatet eshte e nevojshme te kene eksperience te meparshme pune.

Cfare ofrohet:

– Pagese e larte
– Kontribute te paguara
– Kontrate e rregullt pune
– Ambjent komod, modern, pozitiv

 

Cfare kerkohet:

– Eksperience e meparshme pune
– Aftesi te shkelqyera organizative dhe te punes ne grup

 

Apliko per nje interviste ne:  Cel: +355 67  68 88 699 ose dergoni CV-ne tuaj te azhornuar ne: rekrutimp@gmail.com