Save

Report this job

Tirane, KERKOHEN KONSULENTE FINANCIARE NE GJUHEN ANGLEZE, PAGE 650€ + BONUSE, QENDER

Apply Now

Rreth punës

  • Data e Postimit
    February 14, 2024
  • Fundi i Aplikimeve
    June 15, 2024

Përshkrimi i punës

Agjencia BClever e cila operon ne treg prej vitit 2018 me sherbime te rekrutimit dhe Burimeve Njerezore, per nje klientin e saj ne qytetin e Tiranes, kerkon te rekrutoje Konsulente te gjuhes Angleze.

*Full Time 10:00 AM – 19:00 PM

Kriteret:
* Eksperience e meparshme pune
* Disponibilitet i menjehershemX

Ofrohet:

* Page baze 650 Euro Neto
* Bonuse mbi nivelin qe offron tregu
* Ambjent dinamik dhe pozitiv
*Mundesi rritjeje per me te miret

*Fundjavat pushim

Kandidatet e interesuar mund te telefonojne ne: +355 67 68 88 699